Par šo visu

Es esmu Einārs Lielmanis, 39 gadus vecs linux serveru un web programmētājs ar mīlestību uz neparastākām un retāk izmantotām programmēšanas valodām.

Ikdienā es aprūpēju dažādas iekšējas uzņēmumu web-sistēmas. Ja tev kāds kaut ko ir pirms gadiem saprogrammējis un vairs nav atrodams, uz vēstulēm neatbild, bet noderētu kāds, kas tajā iebrauc, sakārto un veic izmaiņas, tad, raksti man uz einars@spicausis.lv , visdrīzāk, varēšu palīdzēt, tas ir mans lauciņš.</reklāma>

Esmu brīnišķīgi precējies un man ir trīs ahūni bērni. Pirms gadiem desmit pārvācāmies dzīvot no Rīgas uz Līgatni (tas ir starp Siguldu un Cēsīm), un tā bija viena fantastiski laba izvēle.

Kopš atklāju galda spēles, “ko bi tādu pasākt ar draugiem” problēma vairs nepastāv — ar aizrautību veidojam regulāros spēļu vakarus un izmēģinām jaunas spēles. Mans fetišs ir dramatiskas stāstu spēles, kurās spēlētājiem jādraudzējas un jāsadarbojas — Robinson Crusoe, Betrayal at Baldurs Gate, un tamlīdzīgi.

Kad izdodas atlikt malā visas lietas un atļaut sev atpūsties, man patīk klīst pa mežiem un takām. Nākamvasar domāju paklīst pa Norvēģiju, kamdēļ tagad mācos norvēģu valodu. Jeg snakker litt norsk nå, lēnām lasu, bet kino vēl realtaimā uztvert nemaz nevaru.

Es māku lodēt, atšķiru tranzistoru no transformatora, un man ne tikai ir oscilogrāfs, bet esmu veiksmīgi sava prieka pēc uzmaketējis pāris elektronikas platītes ar īstu mikroprocesoru.

Man iekšā kņud vēlēšanās uzzīmēt nelielu komiksstāstiņu, un inktobra izaicinājums bija veiksmīgs eksperimentāls treniņš tam, ko/vai varu zīmēt regulāri, apzināties savu prasmju vājākās vietas un dabūt drosmi likt publiski arī vājus attēlus — internets pārcietīs ne to vien, bet gaidīt to, lai savas ilustrācijas pašu pilnībā apmierina, ir tikai laiku šķiest.

Viss tāda pilnīga saulīte, einars@spicausis.lv