Tagad — arī ar iespēju komentēt!

Par šo visu

Es esmu Einārs Lielmanis, 44 gadu vecs linux serveru un web programmētājs ar mīlestību uz neparastākām un retāk izmantotām programmēšanas valodām.

Ikdienā es aprūpēju dažādas iekšējas uzņēmumu web-sistēmas. Ja tev kāds kaut ko ir pirms gadiem saprogrammējis un vairs neatbild uz vēstulēm, bet palīdzētu kāds, kas tajā iebrauks, sakārtos un veiks izmaiņas, tad raksti man uz einars@spicausis.lv  — tas ir mans lauciņš un, visdrīzāk, varēšu palīdzēt.

~

Kopš atklāju galda spēles, “ko bi tādu pasākt ar draugiem” problēma vairs nepastāv — ar aizrautību veidojam regulāros spēļu vakarus un izmēģinām jaunas spēles. Mans fetišs ir dramatiskas stāstu spēles, kurās spēlētājiem jādraudzējas un jāsadarbojas — Robinson Crusoe, Betrayal at Baldurs Gate, un tamlīdzīgi.

Kad izdodas atlikt malā visas lietas un atļaut sev atpūsties, man patīk klīst pa mežiem un takām. Es māku lodēt, atšķiru tranzistoru no transformatora, un man ne tikai ir oscilogrāfs, bet esmu veiksmīgi sava prieka pēc uzmaketējis pāris elektronikas platītes ar īstu mikroprocesoru.

Man iekšā kņud vēlēšanās uzzīmēt nelielu komiksstāstiņu, un inktobra izaicinājums bija veiksmīgs eksperimentāls treniņš. Tuliņ tikšu arī līdz tam.

~

Saites: Githabs, tviteris, redits. Ai, nu kāds redits, kāds tviteris, pie velna to visu.